MÖBLER / Skåp & hyllor / Etagehylla 6093828
nr 609 3828
Etagehylla
1800-tal, höjd: 105
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 november 2009
kl 18:09:26
300 kr
400 kr
400 kr
700 kr
600 kr
750 kr